Przygoda z piłką nożną
- 17 maj
- 1 minut(y) czytania
To już kolejna przygoda z piłką nożną. W dniu 08.05.2026 wychowankowie naszego Ośrodka wraz z wychowawcami Michałem Cysewskim i Piotrem Sobolewskim mieli okazję kibicować w Poznaniu podczas meczu Ekstraklasy pomiędzy drużynami Lecha Poznań a Arką Gdynia. Mimo świetnej atmosfery i gorącego dopingu mecz zakończył się podziałem punktów 1:1.T















Komentarze