top of page

Przygoda z piłką nożną

  • 17 maj
  • 1 minut(y) czytania

To już kolejna przygoda z piłką nożną. W dniu 08.05.2026 wychowankowie naszego Ośrodka wraz z wychowawcami Michałem Cysewskim i Piotrem Sobolewskim mieli okazję kibicować w Poznaniu podczas meczu Ekstraklasy pomiędzy drużynami Lecha Poznań a Arką Gdynia. Mimo świetnej atmosfery i gorącego dopingu mecz zakończył się podziałem punktów 1:1.T


 
 
 

Komentarze


bottom of page