Zakończenie roku szkolnego 2025/26
- 2 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
Uwielbiamy takie dni! I wcale nie dlatego, że to ostatni dzień roku szkolnego... To wyjątkowy dzień, kiedy wszyscy czujemy, że jesteśmy sobie bliscy, że gramy do jednej bramki, że RAZEM wykonaliśmy ogromną pracę. Jesteśmy dumni z Was - nasi wychowankowie, dziękujemy za zaufanie Wam - drodzy Rodzice i Opiekunowie i kłaniamy się wszystkim pracownikom, bo wiemy jaką wykonaliście pracę. WSZYSCY ZASŁUŻYLIŚMY NA ODPOCZYNEK. Do zobaczenia we wrześniu.






























Komentarze