top of page

Czas podsumowań i przyjemności

  • 1 dzień temu
  • 1 minut(y) czytania

Koniec roku szkolnego obfituje w MOS w wycieczki, ogniska, wspólną pizzę i gofry pożegnalne😊

Pan Marek Szymański zabrał uczniów klas VII do Canpol Odejewski, oraz do Chojnic na między innymi: zwiedzanie Muzeum Historyczno-Etnograficzne im.Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach. To był wesoły, wspólny czas podsumowań i przyjemności.


 
 
 

Komentarze


bottom of page