Czas podsumowań i przyjemności
- 1 dzień temu
- 1 minut(y) czytania
Koniec roku szkolnego obfituje w MOS w wycieczki, ogniska, wspólną pizzę i gofry pożegnalne😊
Pan Marek Szymański zabrał uczniów klas VII do Canpol Odejewski, oraz do Chojnic na między innymi: zwiedzanie Muzeum Historyczno-Etnograficzne im.Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach. To był wesoły, wspólny czas podsumowań i przyjemności.























Komentarze