top of page

Koniec pewnego etapu w życiu

  • 18 cze 2021
  • 1 minut(y) czytania

W dniu 16.06 zespół psychologiczno - pedagogiczny zaprosił na uroczyste pożegnanie ósmoklasistów wraz z wychowawcami. Na początku pan dyrektor wygłosił przemówienie podsumowujące pobyt chłopców, życzył im sukcesów na przyszłość i wiary we własne możliwości. Chlopcy miło spędzili czas przy pysznym posiłku oraz grach i zabawach.




 
 
 

Komentarze


bottom of page