top of page

Dzień doceniania

  • 5 mar 2020
  • 1 minut(y) czytania

Z okazji Dnia Doceniania 5 marca, wychowankowie i pracownicy ośrodka stworzyli Drzewo Doceniania. Każdy mógł dołożyć swój liść z adnotacją za co docenia siebie, innych oraz naszych wychowanków. Drzewo jest pełne pozytywnych myśli i emocji. Doceniajmy siebie wzajemnie i szanujmy swoją indywidualność. Tworzenie naszego Drzewa koordynowała pedagog Janina Ciosek.



 
 
 

Komentarze


bottom of page