top of page

CZYTANIE JEST FAJNE

  • 27 paź 2020
  • 1 minut(y) czytania

Dzisiaj z inicjatywy Weroniki Dziameckiej i Judyty Narloch uczniowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie". Chłopcy podczas przerw lekcyjnych czytali wypożyczone wcześniej książki.

Brawo chłopcy !!




 
 
 

Komentarze


bottom of page