top of page

Czytanie bajek ze "Smyk"ami

  • 15 mar 2019
  • 1 minut(y) czytania

14 marca po raz drugi wychowankowie czytali bajkę dzieciom w przedszkolu "Smyk" w Człuchowie. Chłopcy zaprezentowali "Piękna i bestię". Dziękujemy za gościnność i jak zawsze mile spędzony.


 
 
 

Komentarze


bottom of page