top of page

Zwycięstwo w konkursie przyrodniczym

  • 15 mar 2018
  • 1 minut(y) czytania

Kierownik internatu, Adam Wenderski oraz wychowawczyni Barbara Popa, wraz z sześcioma wychowankami, pojechali dziś do zaprzyjaźnionego Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej. Uczestniczyli tam w I edycji Konkursu Przyrodniczego dla ośrodków socjoterapii, w którym udało im się nie tylko zdobyć wyróżnienie, ale także go wygrać.

Gratulujemy!


 
 
 

Komentarze


bottom of page