top of page

Turniej piłki nożnej w Polnicy

  • 26 lis 2017
  • 1 minut(y) czytania

Wraz z wychowawcą Przemysławem Fiukiem, drużyna naszych piłkarzy pojechała wczoraj do Polnicy. Uczestniczyli w Halowym Turnieju Gminnym pod patronatem Wójta Gminy Człuchów, w którym zajęli czwarte miejsce.


 
 
 

Komentarze


bottom of page