November 8, 2019

October 30, 2019

October 30, 2019

October 27, 2019

October 25, 2019

October 23, 2019

October 23, 2019

October 23, 2019

October 20, 2019

Please reload

Ostatnie posty

"Ojczyzna jest w naszych sercach"

November 8, 2019

1/10
Please reload

Wyróżnione posty

MOS WIERZCHOWO DWORZEC W TVN

May 18, 2019

Dnia 15.05.2019r. 15 naszych wychowanków pod opieką 5 opiekunów ośrodka miało ogromny zaszczyt być gośćmi Stacji TVN. 
Dzień ten, przepełniony atrakcjami, emocjami i wzruszeniami przygotowała wybitna polska dziennikarka, autorka książek oraz ambasadorka Świtowych Dni Młodzieży w Krakowie z 2016r Pani #BrygidaGrysiak. 
Samo spotkanie z tą wyjątkową osoba znaną nam z ekranu telewizora było już dla nas ogromnym zaszczytem. Kolejnym osobami które mogliśmy poznać byli #PaniDorotaWellman i Pan #MarcinProkop. Zgodzili się oni abyśmy uczestniczyli w nagraniu „Dzień Dobry TVN” siedząc na kanapie gości, na których wielokrotnie w telewizji widywaliśmy sławnych ludzi. 
Kolejnym ogromnym zaszczytem było spotkanie z wybitnym polskim dziennikarzem politycznym Panem #KonrademPiaseckim, który opowiadał naszym wychowankom o swojej miłości do dziennikarstwa i drodze jaką pokonał zanim stał się uznanym dziennikarzem. Pan Konrad podarował wszystkim wychowankom i opiekunom książki z dedykacją i autografem.
Po takim spotkaniu byliśmy pełni emocji, a jak się później okazało to był dopiero początek.
Pani Brygida na spotkanie z nami zaprosiła kolejne wybitne osoby ze świata mediów: Pana #WojciechaBojanowskiego, wybitnego reportera telewizyjnego, Panią #AniteWerner z Faktów, Pana #PiotraKraśko, którego przecież nie trzeba przedstawiać. Wszyscy oni poświecili naszym wychowankom swój czas, rozmawiali z nimi, odpowiadali na pytania i rozdawali autografy. Na sam koniec tak wspaniałego dnia Pani Brygida zostawiła dla chłopców największą niespodziankę. Na spotkanie z nimi przyjechał specjalnie tego dnia #KubaWojewódzki. Entuzjazmowi, radości i uśmiechom nie było końca. 
Pozostaje nam tylko serdecznie podziękować Stacji TVN i pani Brygidzie Grysiak za niebywałą gościnność, chwile niezapomnianych wzruszeń i myślę, że dla wielu również spełnienia marzeń