top of page

Odwiedziny absolwentów

  • 24 gru 2019
  • 1 minut(y) czytania


Dzisiaj po raz kolejny odwiedził nas nasz były wychowanek Dominik Szyszka. Miłe spotkanie po latach okraszone wieloma wspomnieniami. Udanych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

 
 
 

Komentarze


bottom of page