DZIEŃ MATKI

         Jedno słowo – Matka, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie.

         Dzień Matki jest dniem wyjątkowym, dlatego każda mama tego dnia powinna być obdarzona  dowodami wdzięczności.  Wychowankowie MOS w Wierzchowie Dworcu, chcieli uczcić to piękne święto w sposób szczególny, dlatego zaprosili swoje mamy do placówki w dniu 24 maja 2015 roku, na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich.

         Działający w ośrodku zespół teatralny Miś, zaprezentował w tym dniu, wzruszającą i pouczającą bajkę pt.: Pinokio.  Niejednej mamie łza zakręciła się w oku, kiedy oglądała występ swojego dziecka. Po obejrzeniu programu artystycznego, dla zaproszonych gości przygotowany został poczęstunek. Tego dnia rodzice  mieli możliwość porozmawiania z Panem Dyrektorem, kadrą pedagogiczną oraz z wychowawcami poszczególnych grup.

         Uśmiechom i wzruszeniom nie było końca. Ciężko było się rozstać, bo z mamą i najbliższymi zawsze jest dobrze, i  czas szybko płynie. Ta uroczystość na długo zapadnie w pamięci zarówno wychowanków jak i mam.

Proudly created with Wix.com