DZIEŃ DZIECKA

          W dniu 1 czerwca w naszym ośrodku odbyło się, największe i najbardziej wyczekiwane święto -  Dzień Dziecka! Zgodnie z coroczną tradycją, grono pedagogiczne przygotowało dla naszych wychowanków przedstawienie artystyczne. Nauczyciele oraz wychowawcy wcielili się w postaci, ze znanej wszystkim dzieciom bajki pt.: Smerfy. Niesamowita gra aktorska w ich wykonaniu, zasługuje na Oscara.

          Po gromkich brawach i owacjach na stojąco, wszyscy podopieczni otrzymali słodkie niespodzianki od sponsora –firmy Lidl Polska, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. Niewątpliwie największą atrakcją dnia, były zajęcia z Zumby Fitness, które poprowadziła pani Marta Kumor. Chłopcy chętnie tańczyli w rytm muzyki, nie martwiąc się o zmęczenie, pot i ból mięśni. Wszystkim dopisywał wyśmienity nastrój.

          Niestety tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała. Mimo niezbyt sprzyjającej aury pogodowej, udało się rozegrać towarzyski mecz piłki nożnej, pomiędzy wychowankami MOS Wierzchowie Dworcu, a gimnazjalistami ze Szkoły Katolickiej w  Chojnicach. Oczywiście wygraliśmy, z miażdżącą przewagą.

          Atrakcji tego dnia było mnóstwo. Nie mogło  również zabraknąć  wspólnego grillowania i konkursów.  Na zakończenie imprezy, wystąpił przed uczniami zaprzyjaźniony Teatr Niepokorny z Chojnic, który w swoich prezentacjach artystycznych, wykorzystuje szczudła, ogień oraz efekty pirotechniczne.

          Ten wyjątkowy dzień upłynął bardzo szybko i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Proudly created with Wix.com