WALENTYNKI W MOSie

W dniu 06.02.2019r. odwiedziły nasz ośrodek dziewczęta z MOS w Białej by uczestniczyć w Walentynkowych uroczystościach. Nasi wychowankowie przygotowali inscenizację poetycko-lityczną, utwory muzyczne i układ taneczny, który miał zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy. Dyskoteka Walentynkowa udała się doskonale, wszyscy dobrze się bawili na parkiecie oraz w romantycznym fotokąciku. Zostały również ogłoszone wyniki i rozdane nagrody w konkursie plastycznym na najpiękniejszą walentynkę oraz literackim na wiersz o miłości. Organizatorzy: Janina Ciosek, Karolina Rojek-Kowalska, Weronika Dziamecka, Artur Łącki, Paweł Popowicz i Krzysztof Dziamecki, dziękują zaproszonym gościom oraz naszym wychowan

Trening z "Nowi Boxing"

5 lutego wychowawczyni Pani Anna Hryniewicz wraz z wychowankami grupy 5 wzięli udział w treningu boksu. Treningi odbywają się z klubem Nowi Boxing, którego trenerem jest Pan Zbigniew Szulc. Było to pierwsze spotkanie z cyklicznych wyjść na którym chłopcy dowiedzieli się wiele o sztuce boksu, uczyli się pozycji bokserskiej, ciosów i techniki. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem, zmęczeni ale zadowoleni.

Kolejne odwiedziny w "SMYKu"

Wczora,j po raz drugi odwiedziliśmy zaprzyjaźnione przedszkole "Smyk" w Człuchowie z zajęciami artystycznymi. Tym razem Patryk Cieśliński, Bartek Łój, Damian Czerwonka i Szymon Szafran pomagali przedszkolakom wykonać upominki na Walentynki. Każde dziecko moglo zrobić ślicznego motylka albo kwiatka dla swoich najbliższych sercu. Wychowankowie wraz z Panią Weroniką Dziamecką i Panią Anną Hryniewicz podzielili się swoimi umiejętnościami i pomocą najmłodszym. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia i do zobaczenia w marcu.

Proudly created with Wix.com